Meryem Üzerli Fan Forum
sana geliyorum sevgilim B-261910-üye_ol
Meryem Üzerli Fan Forum
sana geliyorum sevgilim B-261910-üye_ol
Meryem Üzerli Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meryem Üzerli Fan ForumHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Чет Яну 01, 1970
Mesaj Sayınız: 1

ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

sana geliyorum sevgilim

Go down 
АвторСъобщение
meryemuzerliaşkım
Moderatör
Moderatör
meryemuzerliaşkım

sana geliyorum sevgilim Empty
ПисанеЗаглавие: sana geliyorum sevgilim   sana geliyorum sevgilim I_icon_minitimeВто Мар 27, 2012 1:21 pm

Valide sultan alex’in yaptıklarından çok memnundur.Onu çok sever ve yardımcısı yapmaya kara verir.ertesi gün sultan süleyman valide sultan’ın yanına gider ve alex’i görür ona aşık olur ama onun kim olduğunu bile bilmiyordur.Valide sultan’a sorar:
Validem bu kızda kim hiç görmemiştim yanında hiç görmemiştim
Valide cevaplar:
İyi birisi her şeyi çok iyi yapıyor
Süleyman:ismi nedir
Valide: ismi alexandra
Süleyman:nerelidir
Valide:kırımlıdır
Süleyman:demek kırımlı görüşmek üzere

Valide süleyman’ın alex’ten hoşlandığını anlamıştır.Alex’i halvete yollar
Alex ilk önce gitmek istemez ama sonra gitmek zorunda kalır.Valideye karşı gelirse başına ne geliceğini biliyordur.

Ertesi gün alex halvet için hazırlanır
Süleyman onu çok sever ve kendisini çok güldürdüğü için ona Hürrem ismini verir

Birkaç gün sonra

Hürrem bir eğlence sırasında dans ederken düşer bayılır kafasını masaya çarpar iyileşmesi çok zordur ve Süleyman Hürrem’e kendisi bakıp onu iyileştirir.Mahidevran iyiden iyiye sinir olmaya başlamıştır.

Birkaç gün sonra artık Hürrem iyileşmiştir.
Mahidevran Süleyman’ın onunla ilgilenmemesi hiç hoşuna gitmemeye başlamıştı.

İşte o gün Hürrem’i bulup öldürmeye karar verir ama vazgeçmek zorunda kalır.Çünkü Hürrem ölürse kendiside ölücektir.Bir hırs ve sinirle Hürrem’in yanına gider onu bir kenara çeker ve onu döver.Hürrem hiç karşılık vermez bayılıp kalır.Süleyman valide sultan’ın yanına giderken bağırışları duyar ve valide’nin yanına gitmekten vazgeçip ne olduğuna bakmaya gider.Bir bakar ki Hürrem’i dayak yemiş yerde bayılıp kalmıştı.Hemen hekimler çağırılır Hürrem birkaç gün sonra kendine gelmeye başlar.

Bir rüya görüyordur. Rüyasında sayıklamaya başlar

Ne yaptılar bize beni öldürüyordu.Benim canıma kast ediyorlardı.Süleyman kurtar beni der
Süleyman Hürrem’in yanına gelir ve geçti sultan’ım geçti hepsi bitti der
Hürrem tamamen kendine geldiğinde Mahidevran’ı bi türlü göremez ve sorar nereye gitti ne oldu
Bir cariye Mahidevran haseki sultan Edirne’ye gitti.Sultanda gidicekmiş birkaç gün içinde der
Hürrem buna inanmaz ama söylenenlerin doğru olduğunu öğrenir.Akşam Süleyman gelir Hürrem’e hazırlanması onunla birlikte Edirne’ye gideceklerini söyler.Hürrem bir üzülür bir sevinir ne yapacağına karar veremez ama Süleyman’ı yalnız bırakmaz istemez tamam der ve Edirne sarayına giderler.Hürrem tam Mahidevran’a selam vereceği sırada düşer bayılır.Hekimler bakar ve Hürrem’in hamile olduğunu söyler Süleyman ve Hürrem bu habere çok sevinir.Mahidevran hiç sevinmez ama seviniyormuş gibi gözükmeye çalışır.Hürrem’i tebrik eder.Süleyman,Hürrem ve Mahidevran hep birlikte saraya geri dönerler
Süleyman sefere gitmiştir.Hürrem bir rüya görür.Süleyman ölüyordur.Onu İbrahim’in öldürdüğünü görür ve İbrahim’e o günden sonra dikkat etmeye çalışır.
Ama bu çok zor olur.

Aradan 9 ay geçer Hürrem bir erkek çocuk doğurur. İsmini Mehmet koyarlar. Hürrem bir erkek çocuk doğurduğu için çok sevinçlidir ama bu habere üzülenlerde vardır. Bir süre haremden ses çıkmaz
1-2 hafta sonra Hürrem haremdeki cariyelere hediyeler vermeye gelince bütün cariyeler Hürrem’e saldırır. Öldürmekten beter ederler. Aslında cariyelere bunları yapmalarını söyleyen Mahidevran sultan’dır. Süleyman bu olayı öğrenince çok üzülür Hürrem’i görmeye gider ama Hürrem yoktur gitmiştir. Bir kağıt bulur.Kağıtta ben artık dayanamıyorum seni çok seviyorum Allah’ın izniyle Kırım’a gidiyorum sende beni unut şehzadeyi burada bırakmak zorunda kaldım seni çok seven cariyen Hürrem. Süleyman İbrahim’le birlikte kırım’a Hürrem’i bulmaya gider,arar arar ama kimse bir şey söylemez. Sonra bir ev görür son kez bu eve de sormak ister.Evin kapısını çalar kapıyı Hürrem’in annesi açar arkadan Hürrem o kim anne diye bağırır. Süleyman Hürrem’in burada olduğunu anlar,içeri girer.Hürrem’i görür ve onun o haline çok üzülür içi parçalanır. Süleyman Hürrem’in kolundan tutar ve geri götürmeye çalışır. Hürrem artık annesini bırakmak istemez annem ne olucak ben ondan zorla koparıldım.Şimdi bir daha olmaz gelemem ben buraya aidim der Süleyman emir verir Hürrem ve annesi beraber saraya geri dönerler.Kadırgayla denizden geri dönerlerken Hürrem annesine sarılıp ağlamaya başlar. Süleyman ne olduğunu neden ağladığını merak eder ve sorar ne oldu Hürrem neden ağlıyorsun Hürrem beni bu denizde ailemden ayırdılar der. Süleyman ağlama Hürrem’im bak anne yanında der sonra Hürrem ve annesi uyurlar.Hürrem bir rüya görmeye başlar.
Rüyasında kendisinin ailesinden koparıldığı zamanı görür ve ağlayordur. Süleyman Hürrem’in bu durumuna çok üzülür. Bir karar verir bir süre sonra Hürrem’e bir sürpriz yapıp onu Kırım’a götürmeye karar verir. Hürrem uyanır ve o gece daha hiç uyuyamaz. Hürrem denizi izleyip izleyip ağlamaya başlar Süleyman aslında uyumuyordur ama Hürrem’e bunu belli etmek istemez.

Ertesi gün saraya annesiyle birlikte dönerler. Hürrem istediklerini yapmaya yaptırmaya başlamıştır. Bunu artık anlamıştır ve herkese göstermiştir. Süleyman Hürrem kadırgadaki hallerine çok üzülür akşam Hürrem’in yanına gider. Sabaha kadar orda kalır.

1-2 hafta sonra Hürrem odada bayılıp kalır kimse görmez. Akşam olur Süleyman Hürrem’i görmeye gelir etrafa bakar Hürrem yoktur. Yere bir bakar ki Hürrem yerde baygın bir şekilde yatıyordur.Cariyeleri çağırır hekim çağırmalarını söyler 10-20 dakika sonra Hürrem kendine gelir ve hamile olduğunu öğrenir.Süleyman Hürrem’e bir şey olmasın diye o akşam onunla birlikte kalır. Hürrem bir rüya görür seni seviyorum diye sayıklamaya başlar.Süleyman Hürrem’in kimi sevdiğini öğrenmek iin onu dinler ama Hürrem sadece seni seviyorum diye sayıklıyordur.Ertesi sabah Süleyman Hürrem’e sen kimi seviyorsun diye sorar. Hürrem’de sultan süleyman han hazretlerini diye cevaplar Süleyman çok mutlu olur ve der ki bende seni seviyorum Hürrem’imi.

9 ay sonra Hürrem’in bir kız çocuğu olur ismini mihrimah koyarlar ay parçası gibidir.Hürrem aşkı ve nefreti günden güne artıyordur.Süleyman’I hem seviyordur hemde onu ailesinden ayırdığı için nefret ediyordur.Bir iktidar oyununa başlar.tahta ya mehmet çıkacak ya da hiç kimse çıkmayacak o tahtın sahibi artık benim.

1-2 yıl sonra

Hürrem son çocuğuna hamile kalır.Bunu önceden öğrenir.bu onun son çocuğudur. Hürrem bu hamile olduğunu valide sultan’a söylemye gider Mahidevran sultan’da ordadır ve Hürrem’in hamilelik haberine sevinmez.İbrahim paşyla bir olup Hürrem’e bir tuzak hazırlarlar. Hamama zehirli siyah bir yılan koyarlar. Hürrem o akşam hamama gider tek başına yıkanmak isteyip cariyeleri yanından yollar.

1-2 dakika sonra hamamdan çığlık sesleri gelir ama hiçbir cariye gelmez hepsini İbrahim paşa tembihlemiştir sakın gitmeyin giderseniz kellenizde gider herkesin haberi olsun der.Hürrem hamamda bayılıp kalır.Süleyman Hürrem’i görmek ister hamamda olduğu söylenince Hürrem’i çok özlediği için hamama gider ve Hürrem baygın bir halde yerde yatarken görür etrafına bakınca siyah bir yılan görür aslında yılan Hürrem’i ısırmak için ona doğru gelirken Süleyman fark etmiş ve yılanı öldürmüştür. Sonra hekimleri çağırır. Hürrem iyidir ama çok korkmuştur. Bir daha o hamama gitmem der Süleyman’da Hürrem’i için hamam yaptırmaya karar verir ve hamam hazır olur Hürrem buna çok sevinir.Hürrem şehzadeyi doğurur ardından Süleyman’la konuşmak ister Süleyman benim vaktim az biliyorum bana bir şey söylemiyorlar ama ben anladım 1-2 gün içinde ölücem çocuklarım sana emanet benden sonra hiç kimseyi sevme sen benim tek aşkım sevgilimsin ben senden başkasını hiç sevmedim sende benden başkasını sevme
Süleyman:sende benim aşkımsın varlığımız sebebisin,seni çok seviyorum ama böyle şeyler deme bir daha duymuyacağım
Hürrem:senin bana bir söz vermeni istiyorum
Süleyman:nasıl bir söz
Hürrem:banden başkasına bakmıycaksın hep beni kalbinde saklayacaksın eğer bir gün birisiyle olursan ben senin sevgilim varlığının sebebi değilim der
Süleyman:sana yüz kere bin kere söz veriyorum hayatımın anlamı senden sonra hiç kimseyi sevmiycem senden başkasına göz ucuyla bile bakmıycam der.
Hürrem:seni çok seviyorum süleyman
Bunları dedikten sonra nefes alışları yavaşlamaya başlar Hürrem Haseki Sultan ölür. Süleyman kendine gelemez
1 hafta sonra Süleyman yatağında cansız bir şekilde bulunur bir not vardır.Notta şunlar yazıyordur: sana geliyorum sevgilim sensizlik bana haram yazıyordu notta.
Върнете се в началото Go down

sana geliyorum sevgilim
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Meryem Üzerli Fan Forum :: .:: Muhteşem Yüzyıl ::. :: Sanal Senaryo-
Идете на: